NFL

Roberto Aguayo-  Tampa Bay Bucs -2016 2nd Round Draft Pick

Bradley Pinion - San Francisco 49ers - 2015 5th Round Draft Pick
Connor Barth - Denver Broncos/ Tampa Bay Bucs/ Saints
Sam Martin - Detroit Lions - 2013 5th Round Draft Pick
Chandler Catanzaro - Arizona Cardinals
Drew Butler - Arizona Cardinals
Ryan Succop- Tennessee Titans
Jordan Gay - Buffalo Bills
Spencer Lanning - Denver Broncos / Cleveland Browns
Kasey Redfern - San Diego Chargers / Jacksonville Jaguars
Casey Barth - Atlanta Falcons
Adam Yates - Jacksonville Jaguars

Arena League
Julian Rauch - Jacksonville Sharks

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2016
Davis Brief - Dartmouth

Jack Fonda- Campbell University
Joseph Bruner - Mars Hill University
Thomas Cook - Limestone College
Kyle Corbett - UNC Charlotte
JD Dellinger - Purdue
Rylee Critcher - Appalachian State
Keith Duncan - Iowa
Anthony Gaetano - Elon
Devin Goble - WSSU
Tommy Halkyard - Colgate
Austin Kent - UCLA
Brennan Lambert - Catabwa College
Wade Lambert - Citadel
Marshall Long - Georgia
Jack Palowski - Elon
Gage Russell - The Citadel
Landon Salyers - Army
John Scifers - Mississippi State
Taylor Sheets - University of Buffalo
Marshall Simmons - Elon
Will Spiers - Clemson
Jack Steed - Florida State
Will Stephenson - Delaware
Christan Stewart - Western Carolina University
Cody Turner - Coastal Carolina
Jonn Young - West Virginia

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2015
Buddy Anderson - Wofford College  
Marco Baeza - University of Miami
Michael Batson - Clemson   
Matt Brown - Methodist University  
Paul Butuza - Maryville College  
Mike Caggiano - UMass   
Luke Carter - Wofford College  
Joseph Charlton - University of South Carolina
Zach Cimaglia - Adams State University
Lester Coleman - University of Virginia
Brady Cromier - University of South Carolina
Brad Dennis - Campbell University  
Derek Deoul - University of Maine
Trace Halpern - University of Virginia
Jeremy Hart - N Greenville University
Chad Hedlund - Southern Methodist University
Logan Howard - Western Carolina University
Greg Huegel - Clemson University  
JJ Jerman - ETSU   
Hunter Lent - UNC Chapel Hill
Charlie Morris - Davidson College  
Caleb Pratt - East Carolina University
Nick Pritchard - University of Maryland
Evan Rabon - Coastal Carolina  
Logan Robinson - Charleston Southern  
Mike Rubino - Appalachian State  
Taylor Sawicki - NC A&T  
Alec Schuster - Pitt   
Tucker Smith - ECU   
Jackson VanSickle - Virginia Tech  
Logan Wagner - UNC Pembroke  
Josh Walston - Gardner Webb  
Marion Watson - ETSU   

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2014
Freeman Jones - University of North Carolina
Dylan Maples - NC State
Alex Spence - Clemson
Luke Hayek - Penn State
David Lamb- Coastal Carolina
Jarrett Cervi - Old Dominion University
Destry Barnwell - Western Carolina University
Andrew King - University of Virginia
Dallas Kepler - Arkansas State
Grayson Greggory - Gardner Webb
Joey Slye - Virginia Tech
Jaccob Smoak - Ferrum
Stephen Bridges - Appalachian State University
Tim Gawert - Western Carolina University
Alec Schuster - Ohio State
Greg Huegul - Clemson
Kevin Wieman - James Madison University
Walker Harrison - Lenoir-Rhyne University
Corbin Daly - University of North Carolina
Zach Cimaglia - University of South Carolina
Caleb Berry - Catawba
Alex Haubenriser - Louisburg College
Carson Wise - Virginia Tech
Cody Maiolo - Louisburg College
Chris Birozes - Wingate
Hunter Townes - Furman
Cameron Nizialek - Columbia University
Jon Croft Hollingsworth - Furman
Greg Hanich - Washington University

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2013
Matt Wogan - Oregon
Manning Burton - Appalachian State
Blake Brewer - UNC Charlotte
Jared Slater - Union College
Kyle O'Connor - Navy
Alex Gakenheimer - Dartmouth
Ben Kepley - Dartmouth
Angelo Niforatos - Central Connecticut
William O'Briant - UNC Chapel Hill
Mitch Lochibihler - Kansas State
Ian Oliver - Furman
Mason Moore - Appalachian State
Wes Medeiros - Norwich University
Jefferson Lee -Mt Union
Nick Dorka - William & Mary
Hamilton Jones - Navy
Chris Blewitt - Pitt
Marcus Colin - UMass
Garrett Lee - Concord University
David Marvin - Wofford
Corey Phillips - Wesleyan University
Andrew Gibson - Catawba
Max Huggins – USC

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2012
Landon Ard - University of South Carolina
Storm Baker - Coastal Carolina University
Cason Beatty - Florida State University
Jordan Chalkley - Hampden Sydney College
Zach Cimaglia - North Carolina A&T
James Coleman - University of Virginia
Colby Cooke - Vanderbilt University
Worth Gregory - Alabama
Carson Greifenkamp - Murray State
Paul Griggs - Purdue University
Andrew Murray - Virginia Tech University
Austin Jordan - Citadel
Jarrett Ozimek - Campbell University
Caleb Patterson - Miami-Ohio University
Hayden Pezzoni - UNC Charlotte
Bradley Pinion - Clemson University
Ryan Rodwell - Georgia Tech University
Will Stephenson - NC State University
Justin Wain - University of Connecticut

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2011
Trevor Austin - Gardner Webb
Curtis Cabiniss – Lenoir Rhyne University
Kyle Cazzetta - Yale University
Ben Cheaney- University of Chicago
Ian Frye - UVA
Lawson Furr - Elon
Lawson Hodges – Elon
Alex Howell - Boston College
Riley Lyons - Dartmouth University
Ryan McGuirt - Universtiy of Miami
Van Patterson - Randolph Macon College
Dirk Pieper – Washington and Lee University
Jesse Roy - Western Kentucky University
Nik Sade - North Carolina State University Army All American
Clark Sechrest- Western Carolina
Zach Sharp - Tennessee Tech
Richard Sigmon- Western Carolina
Miller Snyder - UNC Army All American
Pat Toole - Temple University

Dan Orner Kicking and Punting Class of 2010
Thomas Moore – University of North Carolina Chapel Hill, Chapel Hill, NC
Ben Rhyne – Stanford University, Palo Alto, CA
Tyler Hull - University of South Carolina
Sam Martin - Appalachian State University
Mike Larson - Liberty University
Ethan Keyserling – Virginia Tech, Blacksburg, VA
John Carpenter – William & Mary, Williamsburg, VA
Joseph Ellis Flint- NC State University Raleigh, NC
Bryce Thompson – Towson State University, Towson, MD
Ian Durham – Elon University, Elon, NC
Jack Molloy – University at Buffalo, Buffalo, NY
Jack Kelleher – Fordham University, New York, NY
Spencer Linquist – Lenoir Rhyne University, Hickory, NC
Justin Moore – Georgia Tech, Atlanta, GA
Tim Divers – Lehigh University, Bethlehem, PA
Pat Baker – Georgia State University, Atlanta, GA
Nick Esquire - Duquesne University, Pittsburgh, PA
Jake Smith – Youngstown State University, Youngstown, OH
Michael Scholz – The Citadel, Charleston, SC
Brett Cleveland – Morehead State University, Morehead, KY
Dylan Neiheiser – Malone University, Canton, OH
Sergio Duarte – Saint Augustine’s College, Raleigh, NC
Tracey Murden – Randolph Macon College, Ashland, VA
Walker Cruikshank – East Carolina University, Greenville, NC
Trever Witcher – Coastal Carolina University, Conway, SC

Previous Classes
Casey Barth - University of North Carolina
Drew Stewart - Appalachian State University
Jamie Boyle - University of Central Florida
Brendan Cahill - Hartwick College
Logan Cannon - Western Carolina University
Chandler Catanzaro - Clemson University
Marc Corrado - Cortland State University
Josh Czajkowski - NC State University
John DeCourcey - Marist College
Chad Hedlund - Wake Forest University
Chris Hinkebein - University of Virginia
Warren Harvey - East Carolina University
Chris Hawthorne - University of Minnesota
Wil Kamin - University of Richmond
Marcus Lee - Old Dominion
Patrick Long - Harvard University
Michael McClendon - Appalachian State University
Nate Reed - Kent State University
David Ruffer - University of Notre Dame
Jeremy Shelley - Alabama
Drew Stewart - Marshall University
Adam Yates - University of South Carolina
Nick Wallace - Towson State University
Julian Rauch - Appalachaian State University
Ryan Fowler- Vanderbuilt University